279LMB016M2DE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 279LMB016M2DE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 279LMB016M2DE
Αριθμός εξαρτήματος 279LMB016M2DE Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44361 pcs Φύλλο δεδομένων 279LMB016M2DE.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LMB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.25A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30.7012 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 27000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 30.7012 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 27000µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: OPTIONAL FIXING SCREW, SHORT
Σε απόθεμα: 17480 pcs
Κατεβάστε: 2799694.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: FIBER OPTIC MEASURING CASE
Σε απόθεμα: 29 pcs
Κατεβάστε: 2799539.pdf
RFQ
279X
279X
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 186VA CHAS MOUNT
Σε απόθεμα: 925 pcs
Κατεβάστε: 279X.pdf
Περιγραφή: CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX
Σε απόθεμα: 591 pcs
Περιγραφή: CONN DSUB RCPT 9POS STR TERM BLK
Περιγραφή: CBL FIBER OPTIC 230UM DUPLX 1M
Περιγραφή: FIBER OPTIC ADAPTER
Σε απόθεμα: 409 pcs
Περιγραφή: FIBER OPTIC ADAPTER
Σε απόθεμα: 259 pcs
Σε απόθεμα: 760 pcs
Περιγραφή: TERMINATION KIT FSMA CONNECTORS
Σε απόθεμα: 36 pcs
Σε απόθεμα: 330 pcs
Σε απόθεμα: 363 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών