276KXM100MJP
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
276KXM100MJP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27UF 20% 100V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 276KXM100MJP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
32000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 276KXM100MJP
Αριθμός εξαρτήματος 276KXM100MJP Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 27UF 20% 100V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1031657 pcs Φύλλο δεδομένων 276KXM100MJP.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά KXM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 112mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 280mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 1.3 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.1402 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6.1402 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 27µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
276KXM063M
276KXM063M
Περιγραφή: CAP ALUM 27UF 20% 63V THRU HOLE
Σε απόθεμα: 2008872 pcs
Κατεβάστε: 276KXM063M.pdf
RFQ
276KXM100M
276KXM100M