265LC3500K5LM8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
265LC3500K5LM8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.6UF 10% 500VAC SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.265LC3500K5LM8.pdf2.265LC3500K5LM8.pdf3.265LC3500K5LM8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 265LC3500K5LM8 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 2.6UF 10% 500VAC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±10% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm) Σειρά LC3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 1572-1575
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.358" (34.50mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 µOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 2.6µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP) Nonstandard
χωρητικότητα 2.6µF εφαρμογές Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
265HC3500K4VM6
265HC3500K4VM6
Περιγραφή: CAP FILM 2.6UF 500VAC CHAS MT
Σε απόθεμα: 571 pcs
Κατεβάστε: 265HC3500K4VM6.pdf
RFQ
265HC6600K2EM8
265HC6600K2EM8
Περιγραφή: CAP FILM 2.6UF 600VAC CHAS MT
Σε απόθεμα: 415 pcs
Κατεβάστε: 265HC6600K2EM8.pdf
RFQ
265X5
265X5
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: XFRMR LOW VOLTAGE 5VCT 30A