265HC3500K2EM8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
265HC3500K2EM8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.6UF 500VAC CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: 1.265HC3500K2EM8.pdf2.265HC3500K2EM8.pdf3.265HC3500K2EM8.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 589 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 265HC3500K2EM8 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 2.6UF 500VAC CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±10% Λήξη Threaded, Female
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.205" L x 1.189" W (56.00mm x 30.20mm) Σειρά HC3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.618" (66.50mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 µOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP)
Λεπτομερής περιγραφή 2.6µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP) Nonstandard χωρητικότητα 2.6µF