256DCN2R7Q
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
256DCN2R7Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP 25F -10%, +30% 2.7V T/H
Φύλλα δεδομένων: 256DCN2R7Q.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 256DCN2R7Q
Αριθμός εξαρτήματος 256DCN2R7Q Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP 25F -10%, +30% 2.7V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34251 pcs Φύλλο δεδομένων 256DCN2R7Q.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή -10%, +30%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά DCN Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1118
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 25F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 30 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
χωρητικότητα 25F
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2567.0
Κατασκευαστές: On-Shore Technology, Inc.
Περιγραφή: JUMPER CROSS FOR TERMINAL BLOCK
Κατεβάστε: 2567.0.pdf
RFQ
256MHBS50K2R
256MHBS50K2R
Περιγραφή: CAP FILM 25UF 10% 900VDC RADIAL
Κατεβάστε: 256MHBS50K2R.pdf
RFQ
256MHBS45K2J
256MHBS45K2J
Περιγραφή: CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL
Κατεβάστε: 256MHBS45K2J.pdf
2568-MSO
2568-MSO
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: 300 MHZ, 2 GSA/S 2 CHANNEL MIXED