255PMB850KSP0
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
255PMB850KSP0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.5UF 850VDC CHAS MT
Φύλλα δεδομένων: 255PMB850KSP0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 255PMB850KSP0
Αριθμός εξαρτήματος 255PMB850KSP0 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 2.5UF 850VDC CHAS MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6463 pcs Φύλλο δεδομένων 255PMB850KSP0.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 850V Τάση Αξιολόγηση - AC 450V
Ανοχή ±10% Λήξη Screw Terminals
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 1.299" W (42.50mm x 33.00mm) Σειρά PMB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Rectangular Box Αλλα ονόματα 1572-1117
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.240" (31.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.9 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 2.5µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box χωρητικότητα 2.5µF
εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
255PSB122K2R
255PSB122K2R
Περιγραφή: CAP FILM 2.5UF 10% 1KVDC RADIAL
Σε απόθεμα: 4686 pcs
Κατεβάστε: 255PSB122K2R.pdf
RFQ
255PMB850KS
255PMB850KS