228TTA100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TTA100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 228TTA100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 228TTA100M
Αριθμός εξαρτήματος 228TTA100M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22149 pcs Φύλλο δεδομένων 228TTA100M.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia x 2.010" L (25.00mm x 51.00mm)
Σειρά TTA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.56A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.2768A @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Αλλα ονόματα 1572-1417
228TTA100M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 105.5 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 105.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose