228KBM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228KBM035M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H
Φύλλα δεδομένων: 228KBM035M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 228KBM035M
Αριθμός εξαρτήματος 228KBM035M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88397 pcs Φύλλο δεδομένων 228KBM035M.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά KBM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.958A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.61A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 25 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 121 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 121 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose