227TMA250M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227TMA250M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 250V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 227TMA250M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
675 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 227TMA250M
Αριθμός εξαρτήματος 227TMA250M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 250V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28431 pcs Φύλλο δεδομένων 227TMA250M.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm)
Σειρά TMA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 550mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 825mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.507 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.507 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
227TMA100M
227TMA100M
Περιγραφή: CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Σε απόθεμα: 79093 pcs
Κατεβάστε: 227TMA100M.pdf
RFQ
227TTA035M
227TTA035M
Περιγραφή: CAP ALUM 220UF 20% 35V AXIAL