227KXM100MQV
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227KXM100MQV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 100V T/H
Φύλλα δεδομένων: 227KXM100MQV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 227KXM100MQV
Αριθμός εξαρτήματος 227KXM100MQV Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 100V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164773 pcs Φύλλο δεδομένων 227KXM100MQV.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά KXM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 575mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.15A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 254 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 602.9 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 602.9 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές General Purpose