227CKE016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227CKE016M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 227CKE016M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 227CKE016M
Αριθμός εξαρτήματος 227CKE016M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1564896 pcs Φύλλο δεδομένων 227CKE016M.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά CKE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 215mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 354.75mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 1572-1696
227CKE016M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.2057 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.2057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές General Purpose