227AVD025MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227AVD025MFE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 227AVD025MFE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 227AVD025MFE
Αριθμός εξαρτήματος 227AVD025MFE Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4620 pcs Φύλλο δεδομένων 227AVD025MFE.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά AVD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 300mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 600mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 170 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.21 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.21 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN TERMINATOR JACK N 50OHM