226ULR010MEF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226ULR010MEF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V T/H
Φύλλα δεδομένων: 226ULR010MEF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 226ULR010MEF
Αριθμός εξαρτήματος 226ULR010MEF Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 370098 pcs Φύλλο δεδομένων 226ULR010MEF.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά ULR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 93.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.87A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.54 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7.54 Ohm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF