226TMA025M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 25V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 226TMA025M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 226TMA025M
Αριθμός εξαρτήματος 226TMA025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 25V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 524562 pcs Φύλλο δεδομένων 226TMA025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Σειρά TMA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 48mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 96mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12.057 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 12.057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF