224MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MMR250K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.224MMR250K.pdf2.224MMR250K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 224MMR250K
Αριθμός εξαρτήματος 224MMR250K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 699246 pcs Φύλλο δεδομένων 1.224MMR250K.pdf2.224MMR250K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Σειρά MMR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1572-1208
224MMR250K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές General Purpose