223MWR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MWR400K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 223MWR400K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 223MWR400K
Αριθμός εξαρτήματος 223MWR400K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 221368 pcs Φύλλο δεδομένων 223MWR400K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.551" L (5.50mm x 14.00mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1572-1367
223MWR400K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 64.305 Ohms διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.022µF