207DER2R5SDH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
207DER2R5SDH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP 200F -20%, +50% 2.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: 207DER2R5SDH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 207DER2R5SDH
Αριθμός εξαρτήματος 207DER2R5SDH Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP 200F -20%, +50% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4715 pcs Φύλλο δεδομένων 207DER2R5SDH.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Ανοχή -20%, +50%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά DER Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.028" (51.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 20 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 200F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Snap-In 20 mOhm 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 200F
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
207DCN2R7M
207DCN2R7M
Περιγραφή: CAP 200F 20% 2.7V T/H
Σε απόθεμα: 3795 pcs
Κατεβάστε: 207DCN2R7M.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: HEX HEAD HEX SOCKET SLOTTED
Σε απόθεμα: 5183 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
207K113-3-0
207K113-3-0
Περιγραφή: STD POLY MOLDED PARTS
Κατεβάστε: 207K113-3-0.pdf
207A412-13-0-CS5697
207A412-13-0-CS5697
Περιγραφή: MISCELLANEOUS MOLDED
Κατεβάστε: 207A412-13-0-CS5697.pdf
207DR2 NC032
207DR2 NC032
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 5POS GOLD SCREW
Κατεβάστε: 207DR2 NC032.pdf
207DR9 NC081
207DR9 NC081
Κατασκευαστές: Alpha Wire