205MHBS70K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2UF 10% 1.275KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 205MHBS70K2H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
133 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 205MHBS70K2H
Αριθμός εξαρτήματος 205MHBS70K2H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 2UF 10% 1.275KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16539 pcs Φύλλο δεδομένων 205MHBS70K2H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1275V (1.275kV) Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Σειρά MHBS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.299" (33.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 11.5 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2µF Film Capacitor 1275V (1.275kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 2µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
205MABA03KHS
205MABA03KHS
Περιγραφή: CAP FILM 2UF 10% 500VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 49681 pcs
Κατεβάστε: 205MABA03KHS.pdf
RFQ
205P1
205P1
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 3.28'
Σε απόθεμα: 7317 pcs
Κατεβάστε: 205P1.pdf
RFQ
205P2
205P2
Περιγραφή: CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 6.56'
Κατεβάστε: 205P2.pdf
205P4
205P4
Περιγραφή: CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS