188LBA200M2EG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 188LBA200M2EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 188LBA200M2EG
Αριθμός εξαρτήματος 188LBA200M2EG Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20786 pcs Φύλλο δεδομένων 188LBA200M2EG.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά LBA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.174A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 138.16 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 138.16 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1800µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: TERM BLOCK 4POS SIDE 5.08MM PCB
Σε απόθεμα: 12026 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
188LMB200M2EG
188LMB200M2EG
Κατεβάστε: 188LMB200M2EG.pdf
RFQ
188LBB100M2BF
188LBB100M2BF
Περιγραφή: CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Κατεβάστε: 188LBB100M2BF.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM
Κατεβάστε:
188KXM025M
188KXM025M
Περιγραφή: CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H
Κατεβάστε: 188KXM025M.pdf
188LMB160M2EF
188LMB160M2EF
Περιγραφή: CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Κατεβάστε: 188LMB160M2EF.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM