187AVG035MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
187AVG035MFBJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V T/H
Φύλλα δεδομένων: 187AVG035MFBJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 187AVG035MFBJ
Αριθμός εξαρτήματος 187AVG035MFBJ Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87938 pcs Φύλλο δεδομένων 187AVG035MFBJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά AVG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 147.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.95A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 26 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 180µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 1500 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 180µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
187A48
187A48
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 2.4VA CHAS MOUNT
Σε απόθεμα: 14087 pcs
Κατεβάστε: 187A48.pdf
RFQ
187B120
187B120
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 6VA CHAS MOUNT
Κατεβάστε: 187B120.pdf
RFQ
187A24
187A24
Κατεβάστε: 187A24.pdf
187B12
187B12
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 6.3VA CHAS MOUNT
Κατεβάστε: 187B12.pdf
187B10
187B10
Κατεβάστε: 187B10.pdf
187AVG050MGBJ
187AVG050MGBJ
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 180UF 20% 50V T/H
Κατεβάστε: 187AVG050MGBJ.pdf
187B
187B
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
Κατεβάστε: 187B.pdf
187A36
187A36
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 2.34VA CHAS MNT
Κατεβάστε: 187A36.pdf
187A56
187A56
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 2.5VA CHAS MOUNT
Κατεβάστε: 187A56.pdf
187AVG063MGBJ
187AVG063MGBJ
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 180UF 20% 63V T/H
Κατεβάστε: 187AVG063MGBJ.pdf
187A28
187A28
Κατεβάστε: 187A28.pdf
187A20
187A20
Κατεβάστε: 187A20.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών