159CKE016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
159CKE016M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 159CKE016M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 159CKE016M
Αριθμός εξαρτήματος 159CKE016M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68942 pcs Φύλλο δεδομένων 159CKE016M.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά CKE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.21A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.094A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 48.6 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48.6 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 15000µF