158LBA200M2DG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158LBA200M2DG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 158LBA200M2DG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 158LBA200M2DG
Αριθμός εξαρτήματος 158LBA200M2DG Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27089 pcs Φύλλο δεδομένων 158LBA200M2DG.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LBA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.75A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.5125A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα 1572-1347
158LBA200M2DG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 165.79 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 165.79 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1500µF εφαρμογές General Purpose