158CKH025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158CKH025M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H
Φύλλα δεδομένων: 158CKH025M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 158CKH025M
Αριθμός εξαρτήματος 158CKH025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 242729 pcs Φύλλο δεδομένων 158CKH025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά CKH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 905mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.267A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 176.8 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 176.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1500µF