157UVR010MEW
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157UVR010MEW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 157UVR010MEW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 157UVR010MEW
Αριθμός εξαρτήματος 157UVR010MEW Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 218300 pcs Φύλλο δεδομένων 157UVR010MEW.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά UVR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 116mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.32A @ 120kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.3263 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 1.3263 Ohm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 150µF