157SMH016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157SMH016M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Φύλλα δεδομένων: 157SMH016M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 157SMH016M
Αριθμός εξαρτήματος 157SMH016M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 662002 pcs Φύλλο δεδομένων 157SMH016M.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά SMH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 95mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 142.5mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.307" (7.80mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.21 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.21 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 150µF