157RZM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157RZM016M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 20% 16V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 157RZM016M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 157RZM016M
Αριθμός εξαρτήματος 157RZM016M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 16V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4153 pcs Φύλλο δεδομένων 157RZM016M.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά RZM Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 1.34 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.989 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.989 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 150µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
157S103MX
157S103MX
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Σε απόθεμα: 3237 pcs
Κατεβάστε: 157S103MX.pdf
RFQ
157SMH010M
157SMH010M
Περιγραφή: CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Σε απόθεμα: 683710 pcs
Κατεβάστε: 157SMH010M.pdf
RFQ
157Q
157Q
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: FIXED IND 3.5H 150MA 98 OHM CHAS