156PHC400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156PHC400K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 15UF 10% 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 156PHC400K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 156PHC400K
Αριθμός εξαρτήματος 156PHC400K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 15UF 10% 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14756 pcs Φύλλο δεδομένων 156PHC400K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.299" Dia x 2.165" L (33.00mm x 55.00mm) Σειρά PHC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1572-1075
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESR, Low ESL
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial χωρητικότητα 15µF
εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
156PHB400K2J
156PHB400K2J
Περιγραφή: CAP FILM 15UF 10% 400VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 13915 pcs
Κατεβάστε: 156PHB400K2J.pdf
RFQ
156PHC250K
156PHC250K
Περιγραφή: CAP FILM 15UF 10% 250VDC AXIAL
Κατεβάστε: 156PHC250K.pdf
RFQ
156R
156R
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: FIXED IND 1.5H 200MA 56 OHM CHAS