156BPA025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156BPA025M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 156BPA025M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 156BPA025M
Αριθμός εξαρτήματος 156BPA025M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 15UF 20% 25V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 291822 pcs Φύλλο δεδομένων 156BPA025M.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.630" L (6.00mm x 16.00mm)
Σειρά BPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 73mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 114.61mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 22.105 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 22.105 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 15µF
εφαρμογές Audio
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
156AXZ016M
156AXZ016M
Περιγραφή: CAP ALUM 15UF 20% 16V SMD
Σε απόθεμα: 1317805 pcs
Κατεβάστε: 156AXZ016M.pdf
RFQ
156B
156B
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: FIXED IND 1.5MH 5A 70 MOHM CHASS