154MWR063K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MWR063K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 63VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 154MWR063K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 154MWR063K
Αριθμός εξαρτήματος 154MWR063K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 63VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 232640 pcs Φύλλο δεδομένων 154MWR063K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.551" L (5.50mm x 14.00mm) Σειρά MWR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESR διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.15µF