108LBB100M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108LBB100M2CC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 108LBB100M2CC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 108LBB100M2CC
Αριθμός εξαρτήματος 108LBB100M2CC Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67376 pcs Φύλλο δεδομένων 108LBB100M2CC.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά LBB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.5A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 248.68 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.68 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1000µF