107TMA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107TMA050M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 107TMA050M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 107TMA050M
Αριθμός εξαρτήματος 107TMA050M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 319634 pcs Φύλλο δεδομένων 107TMA050M.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Σειρά TMA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 155mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 232.5mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.989 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.989 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF