107SAK010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107SAK010M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 107SAK010M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 107SAK010M
Αριθμός εξαρτήματος 107SAK010M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1410438 pcs Φύλλο δεδομένων 107SAK010M.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SAK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 135mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 202.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.979 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.979 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 100µF