106PUM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106PUM035M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 106PUM035M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
72000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 106PUM035M
Αριθμός εξαρτήματος 106PUM035M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1638579 pcs Φύλλο δεδομένων 106PUM035M.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά PUM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 31mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 19.894 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19.894 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose