106MABA02KJL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106MABA02KJL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10UF 10% 600VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 106MABA02KJL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
136 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 106MABA02KJL
Αριθμός εξαρτήματος 106MABA02KJL Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 10UF 10% 600VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16693 pcs Φύλλο δεδομένων 106MABA02KJL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 320V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm) Σειρά MAB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Film Capacitor 320V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 10µF