105DCN2R7S
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
105DCN2R7S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP 1F -20%, +50% 2.7V T/H
Φύλλα δεδομένων: 105DCN2R7S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 105DCN2R7S
Αριθμός εξαρτήματος 105DCN2R7S Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP 1F -20%, +50% 2.7V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147166 pcs Φύλλο δεδομένων 105DCN2R7S.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή -20%, +50%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά DCN Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 105DCN2R7S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 1F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 400 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
χωρητικότητα 1F