104MMR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MMR630K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.104MMR630K.pdf2.104MMR630K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 104MMR630K
Αριθμός εξαρτήματος 104MMR630K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 332265 pcs Φύλλο δεδομένων 1.104MMR630K.pdf2.104MMR630K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 220V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Σειρά MMR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 104MMR630K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose