102PPB202K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
102PPB202K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 102PPB202K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 102PPB202K
Αριθμός εξαρτήματος 102PPB202K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69189 pcs Φύλλο δεδομένων 102PPB202K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Σειρά PPB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 102PPB202K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
102PPB202KE
102PPB202KE