VUO80-18NO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
VUO80-18NO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 3PH 82A 1800V V1-A
Φύλλα δεδομένων: VUO80-18NO1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VUO80-18NO1
Αριθμός εξαρτήματος VUO80-18NO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 3PH 82A 1800V V1-A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2803 pcs Φύλλο δεδομένων VUO80-18NO1.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.8kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.14V @ 30A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή V1-A
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση V1-A Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Three Phase Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.8kV Chassis Mount V1-A
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 40µA @ 1800V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 82A