VUO34-18NO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
VUO34-18NO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 3PH 36A 1800V V1-A
Φύλλα δεδομένων: VUO34-18NO1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VUO34-18NO1
Αριθμός εξαρτήματος VUO34-18NO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 3PH 36A 1800V V1-A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4627 pcs Φύλλο δεδομένων VUO34-18NO1.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.8kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.13V @ 50A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή V1-A
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση V1-A Αλλα ονόματα VUO 34 - 18 NO1
VUO3418NO1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Three Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.8kV Chassis Mount V1-A Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 1800V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 36A Αριθμός μέρους βάσης VUO34