VUO16-18NO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
VUO16-18NO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 3PH 20A 1800V V1-A
Φύλλα δεδομένων: VUO16-18NO1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VUO16-18NO1
Αριθμός εξαρτήματος VUO16-18NO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 3PH 20A 1800V V1-A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4224 pcs Φύλλο δεδομένων VUO16-18NO1.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.8kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.15V @ 7A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή V1-A
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση V1-A Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 130°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Three Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.8kV Chassis Mount V1-A Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 300µA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A Αριθμός μέρους βάσης VUO16