VTO175-14IO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 3PH 1400V PWS-E-2
Φύλλα δεδομένων: VTO175-14IO7.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 818 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VTO175-14IO7
Αριθμός εξαρτήματος VTO175-14IO7 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 3PH 1400V PWS-E-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 818 pcs Φύλλο δεδομένων VTO175-14IO7.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.4kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Bridge, 3-Phase - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση PWS-E2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 6 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.4kV 89A Bridge, 3-Phase - All SCRs Chassis Mount PWS-E2
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 89A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 167A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A, 1600A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA Αριθμός μέρους βάσης VTO