VID75-06P1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD IGBT BOOST/CHOP 600V ECOPAC2
Φύλλα δεδομένων: VID75-06P1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VID75-06P1
Αριθμός εξαρτήματος VID75-06P1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD IGBT BOOST/CHOP 600V ECOPAC2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4727 pcs Φύλλο δεδομένων VID75-06P1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 75A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ECO-PAC2 Σειρά -
Ισχύς - Max 208W Συσκευασία / υπόθεση ECO-PAC2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ Yes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.8nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος NPT
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Single 600V 69A 208W Chassis Mount ECO-PAC2 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 800µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 69A Διαμόρφωση Single
Αριθμός μέρους βάσης VID
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VID75-12P1
VID75-12P1
Περιγραφή: MOD IGBT BST/CHOP 1200V ECOPAC2
Σε απόθεμα: 5081 pcs
Κατεβάστε: VID75-12P1.pdf
RFQ