VHO55-14IO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 1PH 1400V FO-T-A
Φύλλα δεδομένων: VHO55-14IO7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VHO55-14IO7
Αριθμός εξαρτήματος VHO55-14IO7 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή RECT BRIDGE 1PH 1400V FO-T-A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2439 pcs Φύλλο δεδομένων VHO55-14IO7.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.4kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση FO-T-A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs, 2 Diodes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.4kV Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount FO-T-A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 53A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 550A, 600A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA
Αριθμός μέρους βάσης VHO55
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T511F
T511F
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: MODULE POWER
Σε απόθεμα: 2679 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
VS-VSKL26/14
VS-VSKL26/14
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: MODULE THYRISTOR 27A ADD-A-PAK
Σε απόθεμα: 2362 pcs
Κατεβάστε: VS-VSKL26/14.pdf
RFQ
EFE01G
EFE01G
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: MODULE SCR/DIODE 75A 530VAC