VBO78-18NO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE BRIDGE 1800V 76A ECO-PAC2
Φύλλα δεδομένων: VBO78-18NO7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VBO78-18NO7
Αριθμός εξαρτήματος VBO78-18NO7 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE BRIDGE 1800V 76A ECO-PAC2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2448 pcs Φύλλο δεδομένων VBO78-18NO7.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.8kV Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 150A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ECO-PAC2
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση ECO-PAC2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.8kV Chassis Mount ECO-PAC2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 1800V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 78A Αριθμός μέρους βάσης VBO78