MLO175-16IO7
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MODULE AC CONTROL 1600V ECO-PAC1
Φύλλα δεδομένων: MLO175-16IO7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLO175-16IO7
Αριθμός εξαρτήματος MLO175-16IO7 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MODULE AC CONTROL 1600V ECO-PAC1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4470 pcs Φύλλο δεδομένων MLO175-16IO7.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή 1-Phase Controller - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 125A 1-Phase Controller - SCR/Diode Chassis Mount Module
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 125A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 80A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1500A, 1600A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 100mA Αριθμός μέρους βάσης MLO