MITB15WB1200TMH
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MODULE IGBT CBI
Φύλλα δεδομένων: MITB15WB1200TMH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MITB15WB1200TMH Κατασκευαστής IXYS Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5905 pcs Φύλλο δεδομένων MITB15WB1200TMH.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 15A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MiniPack2 Σειρά -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία / υπόθεση MiniPack2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) NTC θερμίστορ Yes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 1.1nF @ 25V
Εισαγωγή Three Phase Bridge Rectifier IGBT Τύπος Trench
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Three Phase Inverter with Brake 1200V 29A 100W Chassis Mount MiniPack2 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 600µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 29A Διαμόρφωση Three Phase Inverter with Brake