MCMA65PD1200TB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 12KV TO-240
Φύλλα δεδομένων: MCMA65PD1200TB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCMA65PD1200TB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4515 pcs Φύλλο δεδομένων MCMA65PD1200TB.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 140°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 105A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 105A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 65A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1150A, 1240A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 95mA