MCMA260P1600YA
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 16KV
Φύλλα δεδομένων: MCMA260P1600YA.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 931 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCMA260P1600YA Κατασκευαστής IXYS Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 931 pcs Φύλλο δεδομένων MCMA260P1600YA.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 140°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 408A Series Connection - All SCRs Chassis Mount Y4
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 408A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 260A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 8300A, 8970A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA