MCD95-14IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD95-14IO8B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIO 1400V TO-240AA
Φύλλα δεδομένων: MCD95-14IO8B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD95-14IO8B
Αριθμός εξαρτήματος MCD95-14IO8B Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIO 1400V TO-240AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3181 pcs Φύλλο δεδομένων MCD95-14IO8B.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.4kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.4kV 180A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 180A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 116A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 2250A, 2400A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA