MCD500-12IO1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 1200V WC-500
Φύλλα δεδομένων: MCD500-12IO1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD500-12IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD500-12IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR DUAL 1200V WC-500 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4844 pcs Φύλλο δεδομένων MCD500-12IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση WC-500
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 1294A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount WC-500
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 1294A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 545A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 16500A @ 50Hz Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1A
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 300mA Αριθμός μέρους βάσης MC*500